فرازهایی از وصیت نامه شهید حجت‌الله شجاعي آتيلاغي

پشتیبان ولایت فقیه باشید

شهید حجت‌الله شجاعي آتيلاغي در بخش هایی از وصیت نامه اش گفته است که اسلام و امام عزيزمان را تنها نگذاريد هميشه پشتيبان ولايت فقيه باشيد.

به گزارش قاب خبر: در فرازهایی از این وصیت نامه آمده است: با سلام به پیشگاه حضرت ولی عصر و نایب بر حقش امام خمینی این پیر جماران که در آسمان اسلام درخشید .

بارالها با کو له باری از گناه به سوی تو آ‌مده‌ام . خدا یا از تو می‌خواهم که مرا مورد بخشش قرار دهی .

اما ای امت شهید پرور ایران وصیتی که به شما عزیزان از خواهر گرفته تا برادران دارم این است :

اسلام و امام عزیزمان را تنها نگذارید همیشه پشتیبان ولایت فقیه باشید. خدمت مادرم وصیتی دارم مادر جان از تو معذرت می خواهم که نتوانستم جبران زحمات تو را بکنم مادر جان من هیچ وقت شب نخوابیهای تو را فراموش نمی کنم از تومی خواهم که شیرت را حلالم کنی و برایم گریه مکن و از خدا بخواه مرا مورد عفو قرار دهد .

خدمت همسر عزیزم از تو می خواهم که در پرورش بچه هایم خوب دقت کن و راه خودم را نشان آنها بده و برایم گریه مکن و از تو طلب بخشش می خواهم اگر نتوانستم همسر لایقی برایت باشم .

بچه های عزیزم لیلا و مرجان و محمد رضا شاید نتوانسته باشم پدر خوبی برای شما باشم ولی از شما فرزندانم می خواهم صبر و استقامت داشته باشید و زندگی خودتان را خوب انجام دهید.

و اما چیزهای مالی که دارم تا موقعی که بچه هایم هستند آنها را بین آنها تقسیم کنید و همگی شما با هم خرج کنید و به خصوص قرضهای خودم را ادا کنید .

در آخر وصیت نامه از تمام دوستان و اقوام و فامیلها یم طلب معذرت می‌خواهم و از آنها می‌خواهم که همگی مرا مورد بخشش قرار دهید دیگر عرضی ندارم در آخر دعا برای طول عمر امام و آمرزش شهدا .

همگی شما را به خداوند قادر می‌سپارم