قولی که روی زمین نماند...

وعده پیگیری درخواست های مردمی توسط استاندار عملی شد

در سفر آذر ماه آیت الله رئیسی به لرستان شاید مردم لرستان رکورد جدیدی در نامه نگاری و درخواست از رئیس جمهور را رقم زدند.

به گزارش قاب خبر: این درحالی است که حجم بالای نامه ها این شک را در دل مردم به وجود آورده بود که شاید هیچوقت جوابی برای نامه شان دریافت نکنند.

به هرحال دولت انقلابی و شخص استاندار و مجموعه بازرسی استانداری لرستان، در اولین گام خود سربلند بیرون آمدند تا ثابت کنند مدیران دولت انقلابی اهل خلف وعده نیستند.

در جریان سفر رییس جمهور، فرهاد زیویار استاندار لرستان قول داده بود که نامه هایی را که خودش دریافت می‌کند یا دستور می دهد را مستقیم پیگیری کند و صبح امروز استاندار لرستان به قولش عمل کرد و با دعوت از مردم و در حضور مدیران کل برخی از دستگاه ها، پای درد و دل مردم نشست، تا رسیدگی ها بصورت آنی و دستورات عملیاتی پیگیری شود.

این در حالی است که سایر نامه های ارسالی از مردم هم در حال بررسی است و با توجه به متن درخواست به ادارات مرتبط ارجاع و تا زمان حصول نتیجه نظارت ها ادامه دارد.

مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات استانداری لرستان نیز گفت: که تا امروز ۹۷ هزار نامه ثبت شده است و کار مابقی هم توسط چندین اکیپ به سرعت در حال رسیدگی است.

البته استاندار لرستان با اشاره به اینکه از ۹۷ هزار نامه دریافتی تاکنون بیش از ۵۰درصد آنها در حوزه اشتغال و تسهیلات است و امکانات و ظرفیت های لرستان پاسخگوی همه آنها نیست، افزود: برنامه داریم برخی از آنها را در قالب مصوبات سفر رسیدگی کنیم و اگر با احیای صنایع راکد در لرستان بتوانیم زمینه اشتغال را فراهم کنیم، یا با شروع مصوباتی چون راه آهن و سد معشوره و … قطعا مشکل بیکاری تا حد قابل توجهی حل خواهد شد.

گفتنی است دیدار مردمی استاندار پس از ۳ ساعت و ۴۵ دقیقه با بررسی درخواست ۲۵ نفر از هم استانی ها به اتمام رسید و دفتر بازرسی استانداری نیز اعلام نموده است بررسی و پاسخگویی به همه درخواست های مردم ظرف ۲ ماه آینده به اتمام خواهد رسید.