برگزاری گردهمایی و نشست هم اندیشی هیأت کاراته بسیج لرستان

گردهمایی و نشست هم اندیشی هیأت کاراته بسیج استان لرستان با حضور جمع کثیری از پیشکسوتان،مربیان، داوران و قهرمانان کاراته استان در سالن شهرداری خرم آباد برگزار شد.

به گزارش قاب خبر: این نشست درخصوص فعالیت های مستمر و چشمگیر هیأت کاراته بسیج در سطح استان برگزار شد که این هیات به عنوان هیأت برتر تربیت بدنی سپاه معرفی شده است.

با توجه به ظرفیت و پتانسیل اعضای این هیات از جنبه های مختلف علمی، ورزشی و قهرمانی، لرستان همیشه حرف هایی برای گفتن داشته که با حمایت های معاونت تربیت بدنی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) و مسئول بسیج ورزشکاران استان با برگزاری دو دوره مسابقات بزرگ کاراته بسیج در دو بخش بانوان و آقایان کنترلی و آزاد باعث استقبال بیش از پیش جوانان و به عضویت در بسیج ورزشکاران ، دانش آموزی، محلات و دانشجویی شده است.

ریاست هیات کاراته با بیان این مطلب که این فعالیت ها با وحدت ، همدلی و احترام دوطرفه که فلسفه اصلی بسیج می باشد که باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که بسیج شجره طیبه انقلاب اسلامی است و مربیان و داوران به صورت فعالیت جهادی در عرصه ورزش سعی در تربیت نسل پهلوان و قهرمان را دارند.

نجف نقی بیرانوند بیان کرد: سرهنگ سجاد طاری معاونت تربیت بدنی سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل(ع) نسبت به خانواده بزرگ کاراته بسیج استان دیدگاه مثبت داشته است.

وی ادامه داد: با هماهنگی این معاونت ساختار و چارت هیأت کاراته بسیج برای فعالیت گسترده در سطح کشور تا پایان سال تکمیل و نوید مراسم تجلیل از قهرمانان ، مربیان و داوران در آوردگاه های ملی و فراملی را در آینده دادند.

رضا رستاخیز دبیر هیأت کاراته بسیج درخصوص شفاف سازی اسناد مالی مطالب تکمیلی را ارائه و درخصوص برنامه های پیش رو و فعالیت های انجام شده و کسب رتبه برتر گزارشات تکمیلی را ارایه نمود و‌ درخصوص برنامه های آتی و پیش رو بحث و تبادل نظر شد.

هادی احمدی بعنوان مسئول سبک های آزاد کاراته بسیج استان،مریم جعفری به عنوان نایب رئیس سبک های آزاد کاراته بسیج استان و فاطمه محسنی زاده به عنوان نایب رئیس کاراته بسیج استان لرستان با کادر اجرایی مسابقات و سایر مربیان در خصوص هر چه بهتر برگزارکردن مسابقات و برگزاری دوره های بازآموزی مطالبی را ارایه داده و درمورد ظرفیت و آمادگی میزبانی مسابقات در سطح قهرمانی کشور در بخش سبک های کنترلی و به عنوان استان پیش رو برای اولین بار در سطح کشور جهت برگزاری مسابقات سبک های آزاد اعلام آمادگی نمودند که با استقبال مربیان هیأت کاراته بسیج همراه بود.