انعقاد تفاهم نامه شرکت آبفا لرستان و مدیریت شعب بانک مسکن

تفاهم نامه بین شرکت آب و فاضلاب استان لرستان، مدیریت شعب بانک مسکن استان و سازمان های مردم نهاد در زمینه فرهنگی و اجتماعی با موضوع مدیریت مصرف آب شرب منعقد شد.

به گزارش قاب خبر: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان گفت: با هدف فرهنگ سازی در زمینه مصرف بهینه آب، جشنواره مجازی “ارزش آب” در لرستان برگزار می شود.

حمیدرضا کرم وند افزود: خوشبختانه با برنامه های مشترکی که بین شرکت آب وفاضلاب و مدیریت شعب بانک مسکن وجود دارد.

وی ادامه داد: برای چهارمین سال متوالی این برنامه ها برگزار می شود و مدیریت شعب بانک مسکن لرستان یکی از دستگاه هایی است که به صورت کامل در بحث مسئولیت اجتماعی و به ویژه بحث فرهنگ سازی در مدیریت مصرف آب شرب همکاری لازم را با این شرکت داشته است.
کرم وند عنوان کرد: امیدواریم سایر دستگاه های اجرایی نیز همانند بانک مسکن حضور فعال داشته باشند چرا که اعتقاد داریم بحث آب شرب و مدیریت مصرف بهینه آن یک وظیفه همگانی است و همه آحاد جامعه و به ویژه دستگاه های اجرایی نقش موثری در این زمینه دارند.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب لرستان تصریح کرد: لازم است که ما از مجموعه مدیریت بانک مسکن و همکاران بخش روابط عمومی این بانک نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشیم.

کرم وند تاکید کرد: جشنواره ارزش آب که یکی از موارد تفاهم نامه منعقد شده می باشد به دلیل استقبال شرکت کنندگان تا ۱۵ مهرماه تمدید شده است و عزیزان می توانند تا تاریخ ذکر شده آثار خود را به شماره های درج شده در پوستر جشنواره ارسال کنند.