افتتاح یک واحد آموزشی ۳ کلاسه در کوهدشت

یک واحد آموزشی ۳ کلاسه با مشارکت بانک سپه استان لرستان و در راستای محرومیت زدایی در روستای خوشناموند کوهدشت به بهره برداری رسید.

به گزارش قاب خبر: مدیر کل نوسازی مدارس استان لرستان گفت: این واحد آموزشی با مشارکت بانک سپه و با ۲۰۰ متر مربع زیربنا با صرف اعتبار یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان احداث شده است .

امیر غفوری نژاد بیان کرد:در سال گذشته و در هفته گرامیداشت دفاع مقدس ، کلنگ این واحد آموزشی که امروز شاهد افتتاح آن هستیم به زمین زده شد و با تلاش های شبانه روزی مهندس مهرزاد مهدیان سرناظر منطقه ، مهندس اقبالی ناظر تاسیسات ، دقیقا در بازده زمانی یکسال و مصادف با هفته دفاع مقدس شاهد تحویل آن به دانش آموزان عزیز هستیم .

وی تصریح کرد : هم اکنون ۱۳ واحد آموزشی با ۴۳ کلاس درس و با ۲ هزار ۴۰۰ متر مربع زیربنا در شهرستان کوهدشت در دست ساخت می باشد که برای احداث آنها بیش از ۱۸ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.

امام جمعه کوهدشت عنوان کرد : گرامی ترین و نیکوترین کارها نزد خداوند متعال کمک به دیگران و حل مشکلات دیگر مردم است و ساخت مدرسه آن هم در مناطق محروم و کم برخوردار یکی از نیکوترین این کارهاست .

حجت الاسلام و المسلمین طهماسبی تصریح کرد: ما باید علاوه بر تلاش برای بهبود وضعیت مادی ، در راه اعتلای فرهنگ ، اخلاقیات و معنویات ، تلاش خود را مضاعف کنیم .

حجت الاسلام مبلغی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد : ارتقا معنویات ، فرهنگ و دانش ، محور اصلی پیشرفت هر جامعه است و مدرسه سازی بعنوان مصداق واقعی و اصلی عمل صالح ، مرکز آموزش برای فرزندان مملکت هستند ، جائیکه در آن هم آموزش علمی می بینند و هم با دیدن تلاش خیرین در راه اعتلای فرهنگ کشور ، پرورش میآبند .
مبلغی افزود : مهمترین موضوع انسان است و ساخت انسان و تربیت آن موجب بوجود آمدن جامعه ای پویا ، ساخته شده ی سرشار از معنویات و پیشرفت خواهد شد .