افتتاح کافه کارآفرینی در خرم آباد

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان از افتتاح کافه کارآفرینی در هفته جهانی کارآفرینی با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی و ایده پردازی در خرم آباد خبر داد .

به گزارش قاب خبر: علی آشتاب اظهار کرد: کافه کارفرینی به عنوان یک فضای دورهمی غیردولتی برای حضور کارآفرینان، مجریان و موسسات آموزشی، دانشجویان و جوانان با هدف بحث و تبادل نظر در خصو ایده ها و نوآوری‌ها برای گسترش این فرهنگ بوجود آمده است.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان در ادامه طرح کافه کارآفرینی را زمینه مشارکت کارآفرینان در ارائه مشاوره های تخصصی به مجریان طرحهای اقتصادی عنوان کرد و افزود: فعالان اقتصادی و کسانی که برای اجرای طرحهای کارآفرینانه با مشاوره می توانند در ارتباط با بهبود فضای کسب و کار در کافه با ایده های نو مشارکت داشته باشند و با مشارکت دانشجویان در سطح دانشگاهها ، ایده ها و نوآوریها جمع آوری شود.

وی با بیان اینکه یکی ار نیازهای اصلی جامعه حرکت به سمت کارآفرینی و خلاقیت در جهت توسعه و پیشرفت است اظهار کرد : جوانان، کارآفرینان، دانشجویان، اساتید و سرمایه گذاران باید در یک محیط با بهره گیری از ظرفیت های علمی ، مادی و معنوی برای برون رفت از مشکلات به هم کمک کنند.

آشتاب گفت. با افتتاح کافه کارآفرینی میتوان گامی در راستای ترویج و توسعه فرهنگ کار و کارآفرینی و ایده پردازی در لرستان برداریم.