کشف ۱۴ هزار قلم کالای قاچاق در محور اندیمشک – خرم آباد

فرمانده انتظامی استان، گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان تریلی حامل بیش از 14هزار قلم انواع کالای قاچاق به ارزش 14 میلیارد ریال در محور اندیمشک به خرم آباد توقیف شد.

به گزارش قاب خبر: سردار یحیی الهی افزود: ماموران مبارزه با کالای قاچاق پلیس امنیت اقتصادی استان در محور اندیمشک به خرم آباد یک دستگاه تریلی حامل بار که از استان های جنوبی به مقصد پایتخت بار گیری شده بود را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در بازرسی از خودروی مذکور مقدار بیش از ۱۴هزار قلم انواع کالای قاچاق شامل، یک هزار و ۵۶۰ قوطی آبمیوه رانی، ۸۸ قوطی کمپوت آناناس، ۲۳۴ بطری روغن زیتون، ۲۵۲ بطری روغن ذرت، یک هزار و ۴۴ عدد کتری استیل، ۱۷۰ عدد فلاکس چای، یک هزار و ۶۵۰ قلم انواع ظروف آشپزخانه، یک هزار و ۱۰۰ عدد آبکش استیل و ۹ هزار و ۱۵۶ عدد انواع آچار آلات قاچاق فاقد مجوز کشف شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه، گفت: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۱۴ میلیارد ریال برآورد کردند.

سردار الهی در پایان با بیان اینکه هدف قاچاقچیان کالا تخریب ریشه‌ اقتصادی جامعه است، از شهروندان خواست با استفاده از کالای ایرانی ضمن ایجاد زمینه اشتغال در داخل کشور از هدر رفتن سرمایه‌های ملی جلوگیری کنند.