کسب رتبه برتر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع برق

مدیرعامل شرکت برق لرستان گفت: مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع برق لرستان بر اساس ارزیابی های شرکت توانیر در سال ۹۹ موفق به کسب رتبه برتر در بین شرکت های توزیع برق کشور شد.

به گزارش قاب خبر: فریدون خودنیا افزود: با توجه به شرایط خاص کشور از لحاظ بروز بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله و همچنین شرایط سیاسی و تهدیدات موجود تامین انرژی خصوصا برق مورد نیاز جهت خدمات رسانی به مردم در مقابل تهدیدات داخلی و خارجی و یا حوادث طبیعی در شرایط گوناگون امری بسیار حیاتی است که با برنامه ریزی های انجام شده در صنعت برق کشور خوشبختانه از این لحاظ پیشرفت های بسیار خوب و شرایط مناسبی ایجاد گردیده است.

وی اظهار کرد: کسب این رتبه نشانگر اقدامات، برنامه ریزی ها و اجرایی نمودن تکالیف و دستورالعمل ها و ماموریت های ابلاغی از سوی شرکت توانیر در شرکت توزیع برق استان در سطح استاندارد و مطلوب می باشد.

خودنیا گفت : بر اساس شاخص های ارزیابی همچون برنامه ریزی، سازماندهی منابع، مستندسازی، بانک جامع اطلاعاتی و کنترل و نظارت صورت گرفته توسط مدیر کل مدیریت بحران و پدافند غیر عامل توانیر در سال ۱۳۹۹، دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع برق استان لرستان موفق به کسب مقام برتر در بین شرکتهای توزیع برق کشور در این حوزه گردیده است.

مدیر بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع برق استان گفت: با توجه به دستورالعمل های شرکت توانیر اقداماتی همچون برگزاری مانورهای معین و جانشین در شهرستانهای استان لرستان، تشکیل جلسات کمیته تخصصی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل به صورت مستمر، برگزاری دوره‌های آموزشی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل، انجام کارهای پژوهشی و تحقیقاتی جهت ارتقاء سطح مدیریت بحران و پدافند غیرعامل از جمله عقد قرارداد با دانشگاه یاسوج به منظور پروژه آمایش شهری با رویکرد پدافند و ساخت یک دستگاه لانچر و یک دستگاه منوپل انجام شد.

محمد حکیمی افزود: در سال آتی اقداماتی از قبیل تغذیه نمودن دو سویه مراکز حساس و مهم از جمله بیمارستانها، برگزاری مانورهای مستمر در حوزه های اجرایی و سایبری به منظور بالا بردن سطح آمادگی شرکت توزیع، دنبال نمودن کارهای پژوهشی و به کارگیری تجهیزات جدید و نوین در راستای مدیریت بحران، برگزاری دوره های آموزشی مدیریت بحران جهت کلیه پرسنل در دست اجرا است.