پیام تسلیت نماینده ولی‌فقیه در لرستان در پی رحلت آیت‌الله مجتهد شبستری

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان در پیامی درگذشت آیت‌الله ‌مجتهد شبستری، عضو مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

به گزارش قاب خبر: حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی، نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان در پیامی درگذشت آیت‌الله ‌مجتهد شبستری، عضو مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْءٌ

ارتحال عالم مبارز و انقلابی حضرت آیت‌الله حاج شیخ محسن مجتهد شبستری (ره) عضو مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام موجب تأسف و تألم گردید.

آن عالم مجاهد عمر پر برکت و معنویت خود را در راه ترویج و نشر علوم اسلامی و شعائر دینی و مذهبی، تربیت شاگردان فاضل و دفاع از آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی ایران و حمایت و پشتیبانی از ولایت فقیه و خدمت به مردم شریف ایران مصروف کرد.

این عالم بزرگوار از مبارزانی بود که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی استوار در راه امام راحل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز با تبعیت از مقام معظم رهبری(دام ظله العالی) در عرصه‌های متعدد و خطیر به انجام خدمات مخلصانه اقدام نمود؛ که می‌توان نمایندگی ولی‌فقیه در استان آذربایجان‌شرقی و امامت ‌جمعه ‌تبریز، عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام، عضویت در شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، نمایندگی مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در ادوار متعدد و عضویت در شورای عالی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) را نام برد.

اینجانب این مصیبت را به حضرت امام عصر (عج)، مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، روحانیت و حوزه علمیه قم، مردم شریف ایران به‌ویژه مردم متدین و شریف آذربایجان شرقی، شاگردان و ارادتمندان و بیت مکرم ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای این عالم ربانی رحمت واسعه و علو درجات و برای بازماندگان صبر و سلامتی درخواست می‌نمایم.»