نیاز شهر خرم آباد به جراحی سیاسی، اجتماعی و فرهنگی

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: خرم‌آباد شهری دردمند است و با مسکن درمان نمی شود.

به گزارش قاب خبر: حمیدرضا صفریان افزود: خرم آباد نیاز به جراحی دارد و یک تیم بسیار قوی با پشتوانه سیاسی، اجتماعی و فرهنگی لازم است تا این جراحی عظیم را انجام دهند.

وی ادامه داد: شورای شهر یکی از ارکان مهم کشور است و بیشتر یک پدیده اجتماعی است ، اعتبارش را مدیون مردم است و فارغ از مسائل حاشیه ای باید به فکر خدمت به مردم باشد.

صفریان بیان کرد: زیرا شورا وام دار کسی نیست، برخواسته از دل مردم است و از جایگاه و پایگاه مردمی خوبی برخوردار است از این رو بر خود می بالیم که مورد اعتماد مردم قرار گرفته ایم، بنابراین جواب این اعتماد، خدمت صادقانه به مردم است.

وی عنوان کرد: معضل روان آب های سطحی شرم آور است که پس از نیم قرن طرح جامع دفع آبهای سطحی را اجرا و پیاده سازی نشده است ؛ خرم آباد فاقد طرح جامع مدیریت پسماند، نورپردازی و ترافیک است و لازم است که در دستور کار مدیریت شهری قرار گیرند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر خرم آباد اظهار کرد: این شهر از بدیهی ترین خدمات شهری ازجمله آسفالت معابر، فضای سبز مطلوب و یک وحدت رویه بی بهره است و در این اتفاق که زیبنده مردم خرم آباد نیست، تمام دولت ها دخیل و در حق مردم خرم آباد کم‌ لطفی کرده اند.

صفریان ادامه داد: بودجه مرکز لرستان بسیار ناچیز و اندک است ، و نمی توان با اعتبارات و بودجه قطره چکانی عقب ماندگی چندین ساله را برطرف کرد لذا راهی جز جذب اعتبار و بودجه کافی نداریم تا از وضعیت موجود به سمت وضعیت مطلوب حرکت کنیم.

وی افزود: لذا ضرورت دارد در این راستا دولت و همه مسئولین در مقام برابر از همه توان خود برای جبران بی مهری های گذشته که درشأن و شوکت مردمان خوب سرزمینم نیست؛ ازهیچ کوششی دریغ نکنند.