نقش‌آفرینی ستودنی رزمندگان در دوران دفاع مقدس

 نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: نقش‌آفرینی رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس ستودنی و بی‌نظیر است و باید برای نسل آینده تبیین شود.

به گزارش قاب خبر: حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی افزود: هشت سال دفاع مقدس یکی از مقاطع مهم انقلاب اسلامی است که نقش آفرینی امام راحل (ره) و رزمندگان در این جریان ستودنی و بی‌نظیر است.

 

وی ادامه داد: امام راحل (ره) بخصوص در کارزار جنگ تحمیلی، پیروزی و نصرت الهی را وعده می‌داد و سرانجام جانفشانی طبقات مختلف مردم به این نقطه منتهی شد که رژیم بعث و دشمنانی که جنگ را برای از بین بردن انقلاب برنامه ریزی کرده بودند، سر تعظیم فرود آورند.

 

نماینده ولی فقیه گفت: رزمندگان با خدای خویش معامله کردند و خداوند در مقابل تقدیم جان از سوی شهدا بهشت را به آنان وعده داد که سند این معامله انجیل، تورات و قرآن است.

 

وی ادامه داد: آنانی که جنگ هشت ساله را بر ایران تحمیل کردند بدانند جوانان وطن احساس حقارت را بر دل آنان نشاندند و این زیبایی های پیروزی دفاع مقدس را باید به نسل‌های آینده بازگو کرد تا ماندگار شود.

 

حجت الاسلام شاهرخی اظهار کرد:  باید تمامی سازمان ها، نهادهای دولتی و غیردولتی و مردم شهر و روستا به صورت علمی و فنی رشادت های رزمندگان دفاع مقدس را تجزیه و تحلیل و به شیوه‌های هنرمندانه برای نسل‌های آینده بازگو کنیم.

 

امام جمعه خرم آباد عنوان کرد: ایران اسلامی کانونی برای حفظ ایجاد امنیت است ، با وحدت، همدلی و خرد جمعی برای رسیدن به اهداف متعالی تلاش کنیم و دستورات رییس‌ جمهوری برای مبارزه با فساد را با کمک قوای مقننه و قضاییه برای ایجاد عدالت اجتماعی به سرانجام برسانیم.

 

حجت الاسلام شاهرخی تصریح کرد: تمام قوانینی را که به فساد دامن می‌زنند باید کنار زد، باحضور موثر دولتی‌ها در بین مردم اعتماد عمومی آسیب دیده را برطرف و با تلاش در تمامی سطوح برای عدالت اجتماعی حرکت کرد.