نصب ۸۷۰ عدد علائم و تابلوهای اطلاعاتی و ایمنی در محورهای رومشکان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۸۷۰عدد علائم و تابلوهای اطلاعاتی و ایمنی در محورهای رومشکان نصب شده است.

به گزارش قاب خبر: عباس شرفی افزود: همچنین زیرسازی و اجرای روکش آسفالت روستای رماوند به طول یک کیلومتر، تسطیح و رگلاژ شانه راه در طول ۸۰ کیلومتر از محورهای اصلی و فرعی، لکه‌گیری و چاله‌گیری محورهای اصلی، فرعی و روستایی به میزان ۸۰ تن، تنقیه ۳۵دستگاه پل و آبرو نیز انجام شده است.

وی ادامه داد: در راستای تشدید نظارت بر تردد ناوگان حمل و نقل عمومی در محورهای شهرستان رومشکان، تردد ۹۷۰دستگاه ناوگان کالا و مسافر در محورهای این شهرستان کنترل و پس از شناسایی ۸۵ مورد تخلف از قوانین، پرونده متخلفان به کمیسیون‌های رسیدگی به تخلفات ارسال شده است.

وی گفت: درمجموع در هشت ماهه امسال ۱۲۵ مورد گشت کنترل دروازه‌ای مشترک با حضور پلیس در طول محورهای رومشکان انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان عنوان کرد: همچنین در این مدت، شانه‌ سازی به طول ۲۸ کیلومتر، تعریض یک‌ دستگاه پل، زیرسازی راه روستایی خاصی‌ آباد به طول دو هزار و ۵۰۰ متر، ادامه تعریض و ایمن‌سازی واریانت تنگ بره با ۹۰درصد پیشرفت، نصب دو عدد برج نوری در تقاطع پر تصادف تنگ‌ بره و تعمیر دو عدد چراغ چشمک‌زن در نقاط پر تصادف صورت گرفته است.