موسسه مرهم ۱۶۰ عمل جراحی شکاف لب در لرستان انجام می دهد

مدیرعامل موسسه ملی مرهم گفت: بیش از سه هزار ویزیت و ۱۶۰ عمل جراحی شکاف لب در سی و سومین سفر به استان انجام می شود.

محمدعلی کیانی در جلسه بررسی فرایند سی و سومین سفر موسسه مرهم به لرستان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، اظهار کرد: سی و سومین سفر موسسه ملی مرهم به استان لرستان برای درمان رایگان بیماران شکاف لب از ۲۵ تا ۲۸ خرداد ماه سال جاری در بیمارستان شهدای خرم آباد انجام می‌شود.

 وی ادامه داد: پیش بینی ما این است که در هشت اتاق عمل بیمارستان عشایر خرم آباد ۱۶۰ مورد جراحی انجام شود.

 مدیرعامل موسسه ملی مرهم گفت: بیماران مذکور می‌توانند با مراجعه به سایت مرهم ثبت نام را انجام دهند که بعد از ثبت اولیه، ویزیت و غربالگری توسط پزشکان موسسه انجام می‌شود و در نهایت طی سه روز ۲۵ تا ۲۸ خرداد ماه در خرم آباد عمل جراحی صورت می‌گیرد.

 کیانی عنوان کرد: اگر مواردی هم که امکان عمل جراحی در خرم آباد نباشد آن را به بیمارستان تهران ارجاع خواهیم داد و به صورت رایگان هزینه‌ها توسط موسسه مرهم پرداخت می‌شود.

 وی با اشاره به عملکرد موسسه ملی مرهم در یک دهه اخیر، اظهار کرد: مجموعه مرهم طی یک دهه اخیر بالغ بر ۴۰ هزار ویزیت رایگان و بیش از هفت هزار عمل جراحی فوق تخصصی به صورت ۱۰۰ درصد رایگان انجام داده که در چشم انداز سال جاری در استان لرستان هم پیش‌بینی می‌شود تعداد سه هزار ویزیت و تعداد ۱۶۰ عمل جراحی صورت بگیرد و امکان افزایش این عدد وجود دارد.