«مسلم اولاد قباد» باعث غرور و شکوه ملی شد

قاب خبر: استاندار لرستان گفت: کسب عنوان ارزشمند مرد سال فوتسال آسیا توسط "مسلم اولاد قباد" موجب عزت و اقتدار، غرور و شکوه ملی شد.

به گزارش قاب خبر: در پیام فرهاد زیویار آمده است:  بار دیگر لطف و عنایت خداوند همراه با تلاش و ممارست ستودنی جناب آقای “مسلم اولاد قباد” فوتسالیست و ورزشکار بااخلاق و باغیرت لرستانی به ثمر نشست تا اینبار در میدانی بزرگ و در راستای کسب عزت و اقتدار ملی برای میهن عزیزمان در کوالالامپور مالزی مقر کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان ارزشمند مردسال فوتسال آسیا باعث غرور و شکوه بیش از پیش ملتی بزرگ شود.

ضمن عرض تبریک صمیمانه به این ورزشکار و قهرمان ارزنده ملی، جامعه فوتبال و ورزش کشور و استان لرستان ، از کادر فنی تیم ملی فوتسال و مربیان لرستانی، اداره کل ورزش وجوانان لرستان و هیات فوتبال استان و همه کسانی که برای حضور پر ثمر و کسب این موفقیت بزرگ تلاش وافر نشان دادند مراتب قدردانی خود را اعلام داشته و از درگاه ایزد منان، درخشش ورزشکاران کشورمان در آوردگاه های المپیک ، جهانی و آسیایی پیش رو را همراه با عزت و سربلندی ملت عزیز ایران اسلامی، مسالت می نمایم.

مراسم انتخاب بهترین‌های سال آسیا شامگاه سه شنبه در دوحه برگزار شد و مسلم اولادقباد از ایران به عنوان بهترین بازیکن سال فوتسال آسیا انتخاب شد.