لزوم تسهیل در واگذاری ۶۵ هزار متر حق شهرداری در مسکن مهر

شهردار خرم آباد گفت: لزوم تسهیل در واگذاری حق 65 هزار متری شهرداری در مسکن مهر کمالوند ضروری است.

به گزارش اختصاصی قاب خبر: سعید فتوحی در جلسه شورای شهر افزود: شهرداری در قبال این سهم، موظف به ارائه خدمات شهری، فضای سبز، تنظیف، ایستگاه آتش نشانی، اصلاح ورودی و … است.

وی ادامه داد: مسکن مهر کمالوند در شهر خرم آباد دارای مشکلات زیادی است و از ابتدایی ترین امکانات نیز محروم است.

شهردار خرم آباد گفت: در صورتی که حق شهرداری در مسکن مهر کمالوند به صورت مسکن و یا عوض مالی پرداخت شود، تماما برای ارائه خدمات و رفع مشکلات در همین منطقه صرف می شود.

فتوحی عنوان کرد: در زمان ساخت مسکن مهر، هزینه راه دسترسی و اماده سازی آن، ورودی مسکن مهر و … برعهده راه و شهرسازی بوده است اما متاسفانه ابتدایی ترین امانات نیز در این منطقه وجود ندارد.

شهردار خرم آباد اظهار کرد: بیشتر مردم وقتی بحث خدمات شهری می شود نگاهشان بیشتر به سمت شهرداری می رود اما در راستای خدمات رسانی هر چه بهتر و بیشتر نیازمند همکری سایر ارگانها و دستگاهها هستیم.

فتوحی بیان کرد: لازم است تا دست از جزیره ای فکر کردن برداریم و در راستای ارائه خدمات به مردم، توسعه شهر و ارتقا سرانه ها و… به یکدیگر کمک کنیم و همراه باشیم.

شهردار خرم آباد گفت: یکی از نیازهای ضروری در مسکن مهر کمالوند با توجه به وجود تراکم جمعیتی، احداث تقاطع غیر هم سطح در ورودی مسکن مهر است و لازم است تا راه و شهرسازی در این مسیر با شهرداری هم سو باشد.

وی افزود: حال که استاندار لرستان بومی است و دغدغه خاطر زیادی نسبت به توسعه شهرها دارد لازم است تا سایر دستگاههای خدمات رسان در کنار شهرداری برای ارائه خدمات مطلوب به مردم، پای کار بیایند و ما را در این مسیر یاری نمایند.