لزوم برخورد با ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه دو شهر خرم آباد

حمیدرضا صفریان، عضو شورای شهر خرم آباد گفت: برخورد با ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه دو شهر خرم آباد لازم و ضروری است.

به گزارش اختصاصی قاب خبر: این عضو شورای شهر خرم آباد، خواهان رفع مشکلات موجود در ترمینال برون استانی شد و گفت: باید کارواش، تعویض روغن، تجهیزات دوربین مدار بسته در ترمینال فراهم شود.

صفریان در ادامه از مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری خرم آباد نیز خواست تا هر چه سریعتر به مشکلات ترمینال های کوهدشت و الشتر نیز رسیدگی شود و وضعیت نامناسب این ترمینال ها را سروسامان دهد و آنها را از وضعیت تعطیلی خارج سازد.

وی ادامه داد: وضعیت فضای سبز پشت ترمینال برون استانی بسیار نامطلوب است و باید نسبت به درختکاری وکاشت چمن در این فضا هر چه سریعتر اقدام شود.

این عضو شورای شهر خرم آباد در ادامه از دره اسدآبادی نیز بازدید و بیان کرد: وضعیت بوجود آمده در این منطقه بسیار تاسف آور است و متاسفانه وضعیت بهداشتی که در حال حاضر در منطقه حاکم است زیبنده مردم و شهر نیست و شهرداری باید با کمک سایر دستگاهها مشکلات این منطقه را هر چه سریعتر رفع نماید.

حمیدرضا صفریان و حجت اله احمدی اعضای شورای شهر، رضا بیرانوند رئیس شورای شهر، محمد فتحی بیرانوند شهردار منطقه ۲، احمد بیرانوند مدیرعامل سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری و مهدی صفر بیرانوند مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری و سید مهدی موسوی مسئول بازرسی شهرداری مرکزی در این بازدید حضور داشتند.