عملکرد خوب زنان در حوزه های مدیریتی

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: زنان در حوزه مدیریتی عملکرد خوب و قابل قبولی در استان داشته اند.

به گزارش قاب خبر: فاطمه مقصودی در نشست هم‌اندیشی مسائل و موضوعات زنان استان با حضور مدیران زن دستگاههای اجرایی لرستان گفت: به برکت انقلاب اسلامی زنان در عرصه‌های مختلف فعالیتهای خوبی داشته اند و در سالهای گذشته این حضور پررنگ‌تر شده است.

وی تصریح کرد: در کنار این توانمندی‌ها و ظرفیت‌های موجود، متاسفانه آسیب‌های حوزه زنان و خانواده بسیار زیاد است که باید با برنامه‌ریزی و اقدام جهادی برای رفع آنها اقدام کرد.

مقصودی ادامه داد: آمار آسیب‌های اجتماعی در حوزه زنان به عنوان یک هشدار جدی است که باید با همگرایی و همکاری همه دستگاه‌ها و نهادهای کشور در این حوزه آسیب زدایی شود.

وی آمار آسیب‌های اجتماعی را نگران کننده دانست و اظهار داشت: با بهبود اقتصاد حوزه زنان و خانواده بسیاری از این مشکلات قابل حل شدن هستند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به مقام زن در احادیث و روایات بسیار تاکید شده که این موضوع نیز باید سرلوحه اقدامات دستگاهها برای خدمات‌رسانی به این قشر از جامعه قرار گیرد.