شهادت صالحی روزبهانی فرزند لرستان بدست شقی ترین رژیم طول تاریخ بشریت

شهادت سید علی(عباس) صالحی روزبهانی فرزند لرستان بدست شقی ترین رژیم طول تاریخ بشریت.

در جنایت روز گذشته رژیم جنایت پیشه صهیونیستی با شلیک موشکی هواپیماهای جنگی به نمایندگی کنسولگری ایران در کشور سوریه، چندتن از سرداران و افسران سرافراز سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران در روز شهادت مولای متقیان علی مرتضی (ع)به شهادت رسیدند که د راین بین جوانی رعنا از خطه ی شهیدپرور لرستان نیز به ملکوت اعلی پیوست.

شهید سید علی(عباس) صالحی روزبهانی جوان ۲۴ ساله، متولد روستای شهید محمد بروجردی از توابع شهرستان بروجرد، از افسران رشید سپاه قدس بود که در این حمله ی وحشیانه به فیض شهادت نائل شد.

این جوان شهید ، در یک سال اخیر تشکیل خانواده داده است.
آنچه میراث شهید صالحی برای لرستان و خانواده اش خواهد بود ، میراث شرافت و شجاعت و افتخار ولایی بودن،و جان عزیز را تقدیم مظلوم ترین مردم یعنی ملت مظلوم فلسطین کردن و حفظ و حراست از عظمت ایران اسلامی در برابر دشمن دژخیمی است که با ملت ایران کینه تاریخی داشته و پس از هزاران سال هنوز روز کشتار مردم ایران را جشن می گیرد.

شهید سید عباس صالحی روزبهانی به جمع ۶۵۵۵ شهید استان لرستان پیوست تا سندی دیگر بر وفا و صفا و غیرت اسلامی خطه ی لرستان باشد.

ضمن تبریک و تسلیت به خانواده  این شهید بزرگوار و مردم شهید پرور استان لرستان، یقین داریم به یاری حق تعالی پایه های این لگه ی ننگین به زودی برچیده خواهد شد.

به استحضار مردم شریف لرستان می رساند، مراسم تشییع پیکر شهدای این حمله تروریستی روز قدس در تهران انجام خواهد شد و در خصوص زمان تشییع پیکر مطهر شهید سید علی(عباس) صالحی روزبهانی در استان متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.