درخشش بانوی خبرنگار لرستانی در سومین جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا(ع)

قاب خبر: اختتامیه سومین جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا(ع) با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد.

به گزارش قاب خبر: سعیده خورشیدوند خبرنگار و مدیرمسوول هفته‌نامه خورشیدجانان، رتبه برتر سومین جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا(ع) را کسب کرد.

در این مراسم که در سالن اجتماعات حرم مطهر رضوی و با حضور آیت‌الله مروی تولیت آستان قدس رضوی، سپهر خلجی رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی نهاد ریاست جمهوری، ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات داخلی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونان صدا و سیمای رسانه ملی و دیگر مسئولان و برگزیدگان برگزار شد، مقاله “جهاد تبیین در نگاه خورشید” اثر سعیده خورشیدوند خبرنگار و مدیرمسئول هفته‌نامه خورشیدجانان از استان لرستان در بخش مقاله مطبوعاتی، سرمقاله و یادداشت حائز رتبه سوم شد.

دبیر علمی سومین جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا(ع) گفت: درمجموع در بخش داخلی و بین‌الملل ۳۷۵۰ اثر از ۱۸۳۷ شرکت‌کننده به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است که از این تعداد ۹۱۲ اثر در قالب‌های خبر، گزارش، مصاحبه، سرمقاله و یادداشت، گزارش خبری تلویریونی، رادیویی و بخش ویژه تیتر بوده است.

براساس این گزارش، سعیده خورشیدوند در این مراسم طی سخنانی با ادای احترام به مادران محور مقاومت و زنان فلسطین و بیان خاطره‌ای از شهادت شهید مدافع حرم “اسماعیل غلامی یاراحمدی” و ارتباط وی با سردار دل‌ها به نقش حاج قاسم در شکل‌گیری و بلوغ مقاومت اشاره کرد.

این بانوی خبرنگار با تبیین رسالت خطیر رسانه‌ها در سنگر جهاد تبیین و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در مبارزه با ابزارهای رسانه‌ای دشمن تصریح کرد: امروز تفکر مقاومت در دامان مادران فلسطینی و زنان مقاومت تحقق یافته است و الگوی ما در جها تبیین، آن کودک فلسطینی‌ست که شجاعانه و بدون توجه به کلیدواژه‌های اغواگر در گوش برادر شهیدش شهادتین می‌خواند.