حاج «قاسم سلیمانی» نامش در تاریخ انقلاب اسلامی جاودانه شد

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: سردار"سلیمانی" از افراد خاص و برگزیده روزگار بود که نامش در تاریخ انقلاب اسلامی جاودانه شد.

به گزارش قاب خبر: سردار یحیی الهی در پی دومین سالگرد شهادت سردار رشید سپاه اسلام سپهبد حاج ” قاسم سلیمانی، اظهار کرد: سردار شهید سپهبد حاج “قاسم سلیمانی”از افراد خاص و برگزیده روزگار و سرباز راستین ولایت و مطیع محض امر رهبری (مدظله العالی) و خار چشم دشمنان نظام و اسلام بود.

وی تصریح کرد: نگاه ویژه حضرت آقا به این سردار بزرگ و عمق محبت و ابراز علاقه ای که به وی داشت، بیانگر جایگاه ویژه و مهمی بود که سردار حاج “قاسم سلیمانی” در نظام مقدس جمهوری اسلامی داشت.

سردار الهی افزود: این سردار شهید خار چشم دشمنان نظام و اسلام بود و چیزی جز فیض عظمای شهادت لایق این مرد بزرگ نبود، چرا که اگر غیر از این اتفاق می افتاد و این مرد بزرگ به مرگ طبیعی چشم از این دنیا می بست باعث حیرت و تعجب همگان بود.

فرمانده انتظامی استان، گفت: سردار”سلیمانی” از افراد خاص و برگزیده روزگار بود که نامش در تاریخ انقلاب اسلامی جاودانه شد و با خدمتی که در راه نابودی کفار داعشی به بشریت کرد باعث شد تا ابد در مجامع داخلی و بین المللی چون یک قهرمان از او یاد شود و اینکه گفته می شود یاران امام زمان(عج) در هنگام ظهور آن حضرت ۳۱۳ نفر هستند قطعا افرادی برگزیده از جنس سردار”سلیمانی ها” خواهند بود.

سردار الهی، در پایان با اشاره به اینکه اجرای دقیق خواسته های رهبری و برآورده کردن انتظارات معظم له از ویژگی های بارز سردار شهید حاج “قاسم سلیمانی” بود، تصریح کرد: این شهید بزرگوار خود را سرباز ولایت و مطیع محض امر رهبری می دانست واین وظیفه ما و تک تک مسئولان نظام و خدمتگذاران به نظام و انقلاب اسلامی است که در هر رتبه و مقام و جایگاهی که هستیم با عزمی جزم تر و تلاشی مضاعف تر ادامه دهنده راه این سردار عزیز باشیم و با اطاعت محض از رهبری و تلاش برای اجرای خواست و فرامین او نگذاریم معظم له جای خالی این سردار عزیز را احساس کند.