تلاش در جهت توسعه و پرهیز از حاشیه پردازی

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان گفت: این استان محروم نیست بلکه باید با همت همگان در راستای توسعه و پرهیز از حاشیه پردازی تلاش کرد.

به گزارش قاب خبر: حجت الاسلام حبیب حاتمی کن کبود روز سه‌شنبه در آیین معارفه و تکریم رییس دانشگاه لرستان گفت: تمام امور و مشکلات این دانشگاه باید بر اساس قانون پیگیری شود تا محرومیت همراه همیشگی استان نباشد.

وی ادامه داد: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نقش پدری دارد و باید به تمام مشکلات آشنایی داشته باشد که در این راستا بیش از ۱۰۰ نکته در نهاد تدوین شده است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری اظهار کرد: باید رسیدگی به مشکلات مسکن، رفاهیات و همسان سازی حقوق در این دانشگاه جزو اولویت ها باشد همچنین استاد سرای در شان این دانشگاه از نیازمندی های مهم اساتید است چراکه هم اکنون ۱۲ خانم مجرد عضو هیات علمی به دنبال تهیه مسکن در شهر هستند.

حجت الاسلام حاتمی بر راه اندازی تعاونی مسکن و مصرف در دانشگاه لرستان تاکید کرد و ادامه داد: این استان محروم نیست بلکه باید با همت همگان در راستای توسعه و پرهیز از حاشیه پردازی تلاش کرد.

وی تصریح کرد: تمام مسئولان، سرمایه های جمهوری اسلامی هستند و برای آنها هزینه شده است بنابراین باید شایسته سالاری با نگاهی بدون سهم خواهی حاکم و استقلال دانشگاه حفظ شود.

در حکم “محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری “علی نطری” عضو هیات علمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه لرستان و مسوول سازمان بسیج اساتید لرستان به عنوان سرپرست دانشگاه لرستان منصوب شده است.