فرازهایی از وصیت‌نامه شهید جهان‌بخش گودرزی

تربیت فرزندان خوب برای اسلام

در فرازهایی از وصیت نامه شهید جهانبخش گودرزی آمده است: از خواهران عزیز می‌خواهم که در پشت جبهه فرزندان خوبی برای اسلام تربیت کنند.

به گزارش قاب خبر: شهید جهانبخش در وصیت نامه اش گفته است: (ان الجهاد باب من ابواب الجنه)

با درود و سلام به پیشگاه  مقدس منجی عالم بشریت حضرت ولی‌عصر (عج) و نائب برحقش امام امت و پیروزی رزمندگان اسلام و نابودی کفر درجهان، بدین‌وسیله اینجانب جهانبخش گودرزی همچون آرزویی که داشتم و به آن  رسیدم ،از خدای بزرگ می‌خواهم که این بنده گناهکار را ببخشد .

پدر جان تا کوچک بودم شمارا خیلی اذیت کردم و حال که بزرگ‌شده‌ام شما در غم من می‌سوزید . پدر جان موقعی که اسلام درخطر باشد ما باید مال و جان خود را فدای اسلام کنیم و از مادرم می‌خواهم که مرا حلال کند.

چون که خیلی برای من زحمت کشیده است چه قدر شبها نخوابیده تا مرا بزرگ کرده و از شما می‌خواهم که در غم من گریه و زاری نکنید.

اگر خواستید گریه کنید به یاد لب‌های خشکیده امام حسین گریه کنید ، چون که ابا عبدالله می‌فرماید: ای شیعیان من هرگاه خواستید گریه کنید برای شهیدان اول برای من گریه کنید چونکه حسین سید الشهدا است و سرور شهیدان است.

پیامی که برای برادرانم دارم این است البته من خیلی کوچکتر از آنم که بخواهم برای شما پیامی  بفرستم ،برادران عزیز بیایید و جبهه‌ها را پر کنید الان موقع امتحان است چون که یکی از فروع دین ما جهاد است و ما باید بیاییم و در راه اسلام جهاد کنیم و جان خود را فدا کنیم .

برادران چه مرگی بهتر از شهادت در راه خداست . به خدا قسم بهترین مرگ ، شهادت در راه خدا است .

ول و آخر ما باید بمیریم اما بهترین مرگ شهادت است  و از خواهران عزیز می‌خواهم که در پشت جبهه فرزندان خوبی برای اسلام تربیت کنند.

و راه و رسم اسلام را به آنها یاد دهند و از شما برادران و خواهران می‌خواهم که برای امام عزیزمان دعا کنید و پشت جبهه‌ها را حفظ کنید تا ان‌شاءالله این منافقین کوردل نابود شوند و از شما می‌خواهم که هر کس هر حقی بر گردن من دارد اگر قابل جبران است او را از برادرم تورج بگیرد و اگر قابل جبران نیست به بزرگی خودش ما را ببخشد.

 

مهر نهاده به کف پای بر افلاک زدم            مهر گشتم چو تو را ذره شدم بست شدم