بکارگیری امکانات برای افزایش رضایت مندی در کیفیت کالاها

قاب خبر: استاندار لرستان در مراسم بزرگداشت روز استاندارد، گفت: باید درحوزه استاندارد، امکانات موجود برای افزایش رضایتمندی مردم در کیفیت کالاها به کار گرفته شود.

به گزارش قاب خبر: فرهاد زیویار تصریح کرد: استاندارد کارنامه ای ۱۰۰ساله با مسئولیت های سنگینی همچون تدوین و نشر استانداردهای ملی، کنترل کیفی کالاهای تولیدی و صادراتی برای فراهم کردن امکان رقابت با کالاهای مشابه، حفظ بازارهای بین‌المللی و… را به عنوان یک مرجع حاکمیتی و رسمی داشته است.

وی ادامه داد: استاندارد، متولی اصلی تضمین کیفیت کالا و خدمات بوده و وکیل مردم و دولت است.

استاندار لرستان اظهار کرد: رعایت استاندارد برای تولید کننده در بکارگیری قواعد اصولی فرآیند ساخت، جلوگیری از اتلاف منابع انرژی و افزایش سرعت تولید موثر بوده و برای مصرف کننده اطمینان ایجاد می کند.

زیویار در بخش دیگری از صحبت هایش به اتفاقات رخ داده در غزه گریزی زد و گفت: پایه گذاران رژیم غاصب اسراییل و حامیان آن در جنایت رخ داده در غزه سهیم هستند و امت اسلامی در سراسر جهان نسبت به این جنایات بی تفاوت نخواهند بود و سزای اعمال جنایتکارانه خود را خواهد دید.

وی با اشاره به اینکه ملت بزرگ ایران هر جا انسانی مورد ظلم قرار می گیرد واکنش نشان می دهد؛ ادامه داد: این جنایت حتما در تاریخ ثبت می شود و سرعت نابودی اسراییل را حتمی تر کرده است چراکه جبهه های جدیدی برای ریشه کن کردن این رژیم وحشی شکل خواهد گرفت و سرنوشت حتمی مرگ و نابودی را برای آن رقم خواهد زد.