برگزاری پویش چله خدمت در لرستان

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری لرستان از برگزاری پویش چله خدمت در این استان همزمان با سراسر کشور به نیابت از شهدای خدمت خبر داد.

به گزارش قاب خبر، فریبا ولی‌پور با اعلام این خبر افزود: پویش چله خدمت به پاس تلاش وهمت والا و خدمتی که همواره دغدغه سید محرومان، رئیس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی بود از سوی دفتر امور زنان و خانواده  استانداری لرستان، همزمان با سراسر کشور راه‌اندازی شده است.

وی افزود: در این پویش هر یک از سازمان‌های مردم نهاد، دانشگاهیان، فرهنگیان، روحانیان، دستگا‌ه‌های دولتی، نیروهای جهادی، دانش‌آموزان، مبلغین، مادران و دختران و سایر هم‌استانی‌ها می‌توانند هر چند قدمی کوچک؛ اما با دلی بزرگ بردارند.

مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری افزود: در قالب این پویش خدمات مختلف جهادی در حوزه‌های سلامت، مشاوره تحصیلی، امکان‌سنجی مزیت‌های کسب‌وکار و مشاوره‌های تخصصی، صنایع خلاق، جمعیت و خانواده، برای محرومت‌زدایی و خدمت‌رسانی ارائه می‌شود.

ولی‌پور هدف از اجرای این پویش را زنده نگه داشتن فرهنگ جهاد و خدمت به مردم، به نیابت از رئیس جمهور شهید عنوان کرد و افزود: هر فرد یا مجموعه‌ای که می‌تواند خدمتی را به مردم ارائه کند می‌تواند به پویش چله خدمت  بپیوندد.

وی با بیان اینکه علاقه‌مندان می‌توانند برای ترغیب بیشتر افراد برای شرکت در این پویش خدمات خود را به شماره ایتای دفتر امور زنان و خانواده استانداری لرستان در قالب عکس یا فایل ویدئویی به شماره ۰۹۱۶۸۵۰۱۵۶۳ ارسال کنند افزود: شهید جمهور پایبند به میز ریاست نبود و نشاط و آرامش خود را در قرار گرفتن در جمع مردم به ویژه مردم مناطق محروم می دید و همین حضور در این صحنه برکات و گره‌گشایی‌های فراوانی برای مردم به دنبال داشت و مردم نیز اکنون به تبعیت از خادم شهید ملت و به یاد شهدا، خدمتی عام‌المنفعه را بر دوش می‌گیرند و یادشان را گرامی می‌دارند.