برگزاری ویژه برنامه ” مرد میدان ” در دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برگزاری ویژه برنامه ی فرهنگی هنری « مرد میدان » همزمان با دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در استان خبر داد.

به گزارش قاب خبر: احمد حسین فتایی گفت: همزمان با این رویداد، برنامه ریزی لازم جهت اجرای چهار ویژه برنامه در قالب چهار هفته با تاسی از مکتب ایثار و شهادت و با عنوان « راه سلیمانی » صورت پذیرفت.

وی ادامه داد: برنامه هفته اول در سالروز آزاد سازی خرمشهر و با عنوان «نخل و بلوط»، برنامه دوم در هفته دفاع مقدس تحت عنوان « مشق شیدایی » گرامیداشت شهدای هنرمند و برنامه هفته سوم تحت عنوان « علمداران » همزمان با هفته بسیج و با هدف تجلیل از فعالان برنامه های فرهنگی هنری محله محور برگزار می شود.

فتایی با اشاره به اینکه تحقق شعارهای «ما مقتدریم» و «ما ملت امام حسینیم» در قالب برنامه های فرهنگی و هنری از مهمترین اولویت های ماست، تصریح کرد: چهارمین برنامه این مجموعه، در دومین سالگرد شهادت پاسدار رشید سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی، با عنوان « مرد میدان » و به صورت استانی در رشته های مختلف فرهنگی و هنری برگزار می شود.

وی ادامه داد: هرگاه مردم مجری برگزاری رویداد های فرهنگی و هنری بوده اند، شاهد تاثیرگذاری بسیار زیاد این برنامه های در سطح جامعه بوده ایم و حضور گروه های جهادی، بسیجیان و کانون های فرهنگی و هنری در این خصوص، مصداق مردمی بودن برنامه ها و تحقق شعار عدالت فرهنگی و هنری در اجرای فعالیت ها hست.