برگزاری نهضت آموزش تخصصی رسانه توسط بسیج رسانه

مسئول بسیج رسانه لرستان گفت: این سازمان در نظر دارد در هفته های آتی برنامه های دقیق و تخصصی آموزشی مورد نیاز اصحاب رسانه را با استفاده از اساتید خبره در بخش های مختلف با حفظ پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری و عملی برگزار نماید.

به گزارش قاب خبر: رضا مریدی افزود: در کنار برنامه های فوق دوره های مختلف آموزش خبرنگاران تراز انقلاب اسلامی انجام خواهد شد .

وی به نقش مهم و موثر رسانه ها در حل مشکلات استان و ارائه راهکارهای مختلف در حوزه های فرهنگی به نهادهای مربوط، حفظ اتحاد و انسجام جریان سازی رسانه ها در پیگیری مطالبات بحق مردم از مسئولین تاکید کرد.

مریدی تصریح کرد: بسیج رسانه با تمام توان از خبرنگاران و رسانه های مطالبه گر حمایت خواهد نمود.

مسئول بسیج رسانه لرستان اظهار کرد: برگزاری تورهای رسانه ای بسیج رسانه برای خبرنگاران جهت بازدید از پروژه های استان از اهم برنامه های این سازمان است و و بزودی این تورهای رسانه برقرار خواهند شد.

مریدی در بخش دیگری از صحبت هایش با انتقاد به موضوع قرارگیری خبرنگاران در چرخه شکایت مسئولان، ادامه داد: بلافاصله با انتشار خبر انتقاد صحیح از عملکرد یک مسئول؛ خبرنگار در چرخه شکایت قرار می گیرد اما این در حالی است که چنانچه شکایتی هم باید صورت بگیرد لازم است از طریق هیات منصفه مطبوعات مطرح شود.

مسئول بسیج رسانه لرستان بر حفظ شان خبرنگاران تاکید نمود و بیان کرد: موضوع هماهنگی مسئولان استان جهت ایجاد پکیج های جریان سازی خبری لازم است و چنانچه دستگاهی میخواهد در مورد خاصی که مربوط به مردم میباشد اقدامی انجام دهد بهتر است شفاف سازی های لازم را برای رسانه انجام دهد.