برقراری تردد در تمامی محور های مواصلاتی لرستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: با توجه به بارش های سنگین اخیر با تلاش جهادی و شبانه روزی راهداران تمامی محورهای مواصلاتی استان باز و تردد برقرار است و راهداران با آمادگی کامل در پایگاه های جاده‌ای حضور دارند.

به گزارش قاب خبر: مرتضی شیروانی بیان کرد: با ورودسامانه بارشی از روز پنجشنبه به استان شاهد بارش شدید باران و برف در اکثر نقاط استان بودیم.

وی ادامه داد: با وجود بارش سنگین برف با تلاش جهادی راهداران عملیات برفروبی و نمک پاشی به موقع انجام شد، همچنین دربرخی از محورهای شاهد ریزش سنگ بودیم که با تلاش راهداران محورها پاکسازی شد و درحال حاضر تمامی محور های مواصلاتی استان باز و تردد برقرار است.

شیروانی بیان کرد: درحال حاضر گشت های راهداری با آمادگی کامل در پایگاه های جاده‌ای استان حضور دارند و به طور مداوم گشت زنی های لازم را انجام می دهند.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تصریح کرد: هموطنان گرامی درخواست می شود با توجه به مه گرفتگی شدید در محورها از سفر های غیر ضرور خودداری نمایند و درصورت سفر حتما در تماس با سامانه ۱۴۱ از وضعیت راهها مطلع شوند و سرعت مطمئنه را رعایت کنند.