باز شدن جای جبهه حق و تحقق اسلام در دنیا

قاب خبر: نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در اجلاسیه شهدای جاویدالاثر لرستان، تداوم راه شهدا را رمز، شناسایی اهداف دشمنان و ایستادگی در مقابل توطئه های آن ها دانست.

به گزارش قاب خبر:  حجت الاسلام سید رمضان موسوی مقدم بیان کرد: مسیر شهدا را ادامه دهید و مطمئن باشید در جبهه حق قرا دارد.

وی با بیان اینکه از صدر اسلام تاکنون، مکتب اسلام دشمنان زیادی داشته است، تصریح کرد: از صدر اسلام دشمنان همه توان خود را به کار گرفته اند تا نور حق وحقیقت در جبهه حق را خاموش کنند.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید کشور افزود: فرهنگ ایثار و شهادت مسیر صیانت از این مکتب حق و نور حقیقت است.

حجت الاسلام موسوی مقدم با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان، ادامه داد:  اوج فشارهای فرهنگی غربی در کشور های شرقی در دوران معاصر بود است و در این زمینه از زمان طاغوت توسط افراد بیدار جامعه، کتاب ها نوشته شده است چون این فرهنگ غربی، بنیاد های فرهنگی را متزلزل می کند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران به قول امام خمینی (ره) انفجار نور بود، خاطرنشان کرد: در شرایطی که دشمنان در قالب مدرنیته و دموکراسی غربی می تاختند، و استعمار فرهنگی ازبیرون و از درون استبداد فرهنگی شاهنشاهی هجوم آورده بود،  انقلاب اسلامی مانند پیروزی انفجار نوربود.

حجت الاسلام موسوی مقدم خاطرنشان کرد:  انقلاب اسلامی ذهن ها را روشن و دل ها را آگاه کرد ودر چنین شرایطی رزمندگان جان خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب فدا می کردند.

وی  افزود: اگر میخواهید در جبهه حق ایستاده بمانید، ببینید شهدا کجا ایستاده اند، و بدانید راه شهدا، چراغ راه حق و حقیقت است.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید کشور تداوم راه شهدا را  رمز، شناسایی اهداف دشمنان و ایستادگی در مقابل توطئه های آن ها دانست افزود: مسیر شهدا را ادامه دهید و مطمئن باشید در جبهه حق قرا دارد.

وی با بیان اینکه شهدا وظیفه خود را خوبی انجام داده اند، اگر مجاهدان در راه خدا هم وظیفه خود را به خوبی انجام دهند، و شما نشستگان راه و روش آنها را ادامه دهید، مطمئن باشید که حق و حقیقت راه خود را پیدا خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید کشوراظهار کرد: ۱۴۰۰ سال بیشترین دشمنی ها علیه اسلام،قرآن و مکتب تشیع صورت گرفته است، اما این نور الهی همچنان در عرصه های بین المللی در حال درخشیدن است.

وی با بیان اینکه دشمنان برای خاموشی نور اسلام تلاش می کنند اما نمی توانند، ادامه داد: از قول رسول گرامی اسلام در کتاب کشف محجوب نقل شده است که، درآینده کسانی خواهد آمد، که شهدا و انبیاء غبطه آنان را می خورند.

حجت الاسلام موسوی مقدم با اشاره به نبرد امروز جوانان غزه با رژیم اشغالگر قدس، افزود: امروز جوانان غزه، از شهدای ما بویژه شهید حاج قاسم سلیمانی، عماد مغنیه و دیگر شهدای اسلام سرمش و الگو می گیرند.