انتخاب مجدد مهدی بابایی پور، بعنوان نماینده تشکل های مردم نهاد لرستان 

مهدی بابایی پور در دومین دوره انتخابات شورای توسعه وحمایت که بصورت همزمان درسراسر کشور برگزار شد مجدا بعنوان نماینده تشکل های مردم نهاد استان لرستان انتخاب شد

به گزارش قاب خبر: بر اساس رای گیری بعمل آمده، مهدی بابایی پور در دومین دوره انتخابات شورای توسعه وحمایت که بصورت همزمان درسراسر کشور برگزار شد مجدا بعنوان نماینده تشکل های مردم نهاد استان لرستان با اکثریت آراء بعنوان نفر اول انتخاب شد.

دراین دوره از انتخابات، استقبال تشکل های مردم نهاد استان چشمگیر و قابل ملاحظه بود.

مهدی بابایی پور در پایان انتخابات ضمن تقدیر از حسن اعتماد مجدد نمایندگان سازمان های مردم نهاد، تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد جایگاه واقعی سازمان های مردم نهاد در استان مشخص و در برنامه های استانی از ظرفیت سازمان مردم نهاد فعال حداکثر استفاده داشته باشیم.

قابل ذکر است در این انتخابات آقای محمد طاهری بعنوان نفر دوم انتخاب شد.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری نیز اظهار کرد:  ۵۰۰ سازمان مردم‌نهاد در سطح استان فعالیت دارند که زمینه فعالیت‌هایشان متنوع است و‌ عمدتا در راستای مبارزه با اعتیاد، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، خیریه و یا سایر امور فرهنگی واجتماعی فعالیت دارند که تلاش‌های همه این عزیزان قابل تقدیر است.

کریم خورشیدوند ادامه داد: دومین دوره انتخابات نمایندگان شورای توسعه و حمایت از تشکل‌های مردم‌نهاد به صورت همزمان در ۲۹ استان کشور برگزار می‌شود و امیدواریم این انتخابات و انتخاب نمایندگان اصلح منشا و خیر و نیکی برای استان باشد.

خورشیدوند تاکید کرد: تمامی ضوابط و اساسنامه هیات اجرایی به این عزیزان ابلاغ شده است و افراد منتخب وظیفه دارند به عنوان نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد استان در تمامی جلسات حضور داشته باشند و همچنین وظیفه دارند بر فعالیتها نقش راهبری و‌نظارت داشته باشند.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری تصریح کرد: اولویت استانداری مبارزه با آسیب های اجتماعی و رشد و بهبود وضعیت استان است.

وی بیان کرد: بدون هیچ شائبه‌ای در راستای ردیف‌های ابلاغی اعتبارات از طرح های سازمان‌های‌مردم‌ نهاد در هر زمینه‌ای حمایت می‌کنیم و دعوت می‌کنیم این عزیزان بیش از پیش با استانداری در ارتباط باشند.