افتتاح مرکز مشاوره رز کمیته امداد امام(ره) در لرستان

قاب خبر: مرکز مشاوره رز کمیته امداد امام(ره) در لرستان با حضور مشاور بانوان کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور افتتاح شد.

به گزارش قاب خبر: مشاور بانوان رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور در آئین افتتاح مرکز مشاوره راه و زندگی کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان، گفت: این مراکز با هدف نوآوری در ارائه ده‌ها خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، کسب و کارهای مرتبط با علوم یاورانه با عنوان راه و زندگی (رز) راه اندازی می‌شوند.

لاله افتخاری افزود: در این مراکز مشاوران در سرفصل‌های مشاوره فردی، مشاوره گروهی، آموزش‌های پیشگیرانه و روانشناختی فعالیت می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام(ره) لرستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۳۷۰۰ نفر از آموزش‌های گروهی با موضوعات مختلف بهره‌مند شدند.

جلال شیخ پور تصریح کرد: ازدواج مجدد بانوان، تهیه جهیزیه برای نوعروسان نیازمند، اعطای تسهیلات اشتغال، بازگشت به تحصیل فرزندان مددجویان و ارائه مشاوره‌های درمانی و… بخشی از خدمات کمیته امداد استان به مددجویان زیر پوشش می باشد.

شیخ‌پور افزود: همچنین در جلسه‌ای با حضور مشاور بانوان رئیس کمیته امداد امام خمینی کشور از ۴۰ بانوی نخبه کمیته امداد لرستان تجلیل شد.

مدیرکل کمیته امداد لرستان در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به شناسایی ۸۰۰ نخبه در شاخه‌های علمی، ورزشی و فرهنگی، تصریح کرد: خدمات مختلفی از جمله پرداخت تسهیلات برای این افراد در نظر گرفته شده است.