اعزام بسیج جامعه پزشکی به منطقه محروم دره گرم شرقی خرم آباد

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: ششمین مرحله اکیپ دندانپزشکی بسیج جامعه پزشکی به منطقه محروم دره گرم شرقی در خرم آباد اعزام‌ شد.

به گزارش اختصاصی قاب خبر: سرهنگ عبدالوحید ملک آرا تصریح کرد: در راستای محرومیت زدایی از مناطق محروم و کم برخوردار و به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی و معاونت اجتماعی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ، ششمین مرحله اعزام تیم دندانپزشکی در قالب طرح محرومیت زدایی جواد الائمه به منطقه محروم “دره گرم شرقی” از توابع شهرستان خرم آباد اعزام شد.

وی افزود: این اکیپ شامل دندان‌ پزشکان، پزشک، دستیار دندان پزشک، کارشناسان بهداشت و مشاوره است که با وسایل و تجهیزات دندانپزشکی موردنیاز تیم را برای ارائه خدمات بهتر به مردم این منطقه همراهی کردند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان با اشاره به خدمات دندانپزشکی در این اعزام گفت: خدماتی که در این اعزام ارائه می‌شود ‏شامل معاینه و کشیدن دندان، ترمیم، درمان ریشه، جرم گیری و دارو به‌ صورت رایگان به اهالی منطقه است و آماری که در پایان این روز می‌توان ارائه داد خدمت مستقیم به ۶۰ نفر است.

ملک آرا با اشاره ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی به مناطق حاشیه شهر خرم آباد رایگان است. گفت: این برنامه آخرین منطقه از منطقه حاشیه ی شهر خرم آباد از طرح محرومیت زدایی جواد الائمه که خدمات دندان پزشکی را بصورت کاملا رایگان ارائه شد.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان با اشاره به آخرین مرحله خدمات دندانپزشکی در این اعزام گفت: ۶ مناطق طرح محرومیت زدایی جواد الائمه (ع) حاشیه شهر خرم آباد شامل : پشت بازار- گل سفید- اسدآبادی و گرگانه – فلک الدین- کوی علی آباد و دره گرم شرقی به تعداد ۵۱۰ نفر از اهالی این مناطق خدمات تخصصی دندانپزشکی را بصورت کاملا رایگان دریافت نموده اند.