ارائه سالانه ۲۴۰ ورق خدمات چاپ در لرستان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان گفت: امروز بیش از یکصد واحد صنعتی در شاخه های مختلف صنعت چاپ در استان فعالیت دارند و سالانه 240 ورق خدمات در این زمینه در لرستان ارائه می شود.

به گزارش قاب خبر: احمدحسین فتایی افزود:  چرخ صنعت چاپ و نشر استان به خوبی می چرخد و علی رغم مشکلات زیرساختی موجود، بسیاری از استان بهرمند کشور از ظرفیت چاپخانه های استان به خصوص شهرستان بروجرد استفاده می کنند.

وی با اشاره به اینکه « صنعت چاپ نبض تپنده توسعه فرهنگی است » تاکید کرد:  توسعه میسر نمی شود مگر اینکه تمامی جوانب توسعه در کنار هم رشد کنند و اگر توسعه فرهنگی در کنار سایر جنبه های توسعه رشد نکند، دستیابی به توسعه همه جانبه میسر نخواهد شد.

فتایی گفت: شما فعالان صنعت چاپ استان، سربازان خط مقدم عرصه فرهنگ و هنر هستید و ما وظیفه داریم ضمن رفع موانع پیش روی صنعت چاپ، حمایت لازم را از فعالان این عرصه بعمل آوریم که در این زمینه نیز اقدامات بسیار خوبی در طی دو سال گذشته صورت گرفته است.

فتایی عنوان کرد : شهرستان بروجرد به عنوان قطب صنعت چاپ در غرب کشور، نگین درخشان فرهنگ و هنر استان است که بزرگان و عالمان بسیاری را به کشور معرفی نموده است.