کولرهای قاچاق در محور خرم‌آباد – پل‌زال به دام پلیس افتاد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه خودرو وانت و کشف محموله قاچاق در در محور خرم آباد – پل زال خبر داد.

به گزارش قاب خبر، سرهنگ “محمد سجاد چراغی” اظهار داشت: در پی تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس امنیت اقتصادی لرستان با هماهنگی مقام قضایی با کنترل محورهای مواصلاتی، یک دستگاه خودروی سورای وانت حامل کالای قاچاق را شناسایی و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرمانده انتظامی لرستان از کشف ۱۲ دستگاه گازی ۱۲ هزار قاچاق فاقد هر گونه مجوز و برگه گمرکی در بازرسی از این خودرو خبر داد و اذعان داشت: در این راستا یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع ذی صلاح معرفی شد.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش این محموله را یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد کردند تصریح کرد: کالای قاچاق کشف شده به اداره تعزیرات حکومتی تحویل داده شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرمانده انتظامی استان در خاتمه به شهروندان توصیه کرد: برای حمایت از تولیدات داخلی و مبارزه با رواج بیکاری در جامعه که دستاورد عرضه انواع کالاهای خارجی و قاچاق است با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را در این زمینه به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.