کشف ۱۰۰ در صدی جرایم جنایی در لرستان

رئيس پليس آگاهي فراجا با بيان اينکه اجراي طرح کنترل هوشمند مجرمان بزودي در کشور به مرحله اجرا در خواهد آمد، گفت: پليس لرستان با اشراف اطلاعاتي و توانمندي همکاران خدوم موفق به کشف 100 در صدي جرايم جنايي شده است.

به گزارش قاب خبر: سردار محمد قنبری اظهار کرد: به یاری خداوند متعال و با تلاش همکاران خدوم در یک اقدام هماهنگ با قوه قضائیه برای کنترل سارقان و اینکه بتوانیم فعالیت بالقوه آنان را برای بالفعل نرسیدن تحت کنترل قرار بدهیم، اجرای طرح کنترل هوشمند مجرمان بزودی در کشور به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی افزود: سارقان باید بدانند که در هر لحظه تحت کنترل پلیس هستند و فعالیت مجرمانه آنان رصد می شود و اگر بخواهند اقدامی انجام دهند قاطعانه و با تمام توان با آنان مقابله خواهد شد.

رئیس پلیس آگاهی فراجا با بیان اینکه با اقداماتی که در این زمینه آغاز کرده ایم، تاثیرگذار بوده و در آینده تاثیر بیشتری خواهد گذاشت، گفت: با تلاش همکارانمان سرقت ها را تحت کنترل خود در آورده و سیر نزولی وقوع سرقت آغاز شده و در اقدامی هماهنگ همه عزم خودمان را جزم کرده که این دغدغه و مطالبه مردم که مبارزه قاطع با سارقان است، پاسخگو باشیم.

این مقام ارشد انتظامی فراجا با اشاره به این مطلب که استان لرستان با تلاشی که همکاران خدوم داشته اند، میانگین نرخ وقوع سرقت در استان با عدد قابل توجهی از میانگین کشوری پایین تر است و وقوع سرقت نسبت به گذشته کاهش قابل توجهی داشته است.

سردار قنبری تصریح کرد: لرستان جزء ۱۰ استان آخر کشور در حوزه وقوع سرقت است و این اقدام قابل توجه با تلاش فرمانده پر تلاش استان و همه همکاران و با همکاری خوب مردم صورت گرفته و لرستان وضعیت خوب و قابل قبولی در این زمینه دارد.

وی با بیان اینکه لرستان یکی از استان های امن کشور است و تسلط و اشراف سیستم های انتظامی و امنیتی در استان اشراف بسیار خوبی در این زمینه دارند، خاطر نشان کرد: مردم استان مردمی امنیت دوست و خودشان در تولید امنیت کمک می کنند.

سردار قنبری با اشاره به این که در حوزه جرایم جنایی همکارانمان در استان توانسته اند ۱۰۰ درصد جرایم را کشف کنند و این در نوع خود یک اقدام بی نظیر است گفت: این نشان از اشراف و توانمندی همکاران انتظامی در استان است و این نوید را به مردم عزیزمان می دهیم که به لحاظ امنیتی ان شاءالله دغدغه خاصی نداشته باشیم.