کسب دو رتبه در مسابقه ملی «پوپک قصه‌گو» توسط اعضای هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان از کسب دو رتبه برتر از سوی اعضای کانون غنچه‌های هلال‌احمر این استان در دومین مسابقه ملی «پوپک قصه‌گو» خبر داد.

به گزارش قاب خبر: صارم رضایی افزود: دومین دوره جشنواره ملی پوپک قصه‌گو با هدف ایجاد انگیزه و ترغیب کودکان به فرهنگ کتابخوانی برگزار شد.

وی تصریح کرد: ترویج فرهنگ صلح، دوستی و مهرورزی، ایجاد تعامل هرچه بیشتر بین کودکان و بزرگ‌ترها به‌ویژه پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها و همچنین گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی با محوریت حفاظت محیط زیست و بهداشت از دیگر اهداف این جشنواره بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان عنوان کرد: این جشنواره در دو محور محیط‌زیست و بهداشت ویژه کودکان چهار تا هفت سال برگزار شد.

وی ادامه داد: در این دوره از جشنواره دو نفر از اعضای کانون غنچه‌های هلال‌احمر شهرستان‌های خرم‌آباد و دلفان به نام‌های تکتم لطیفی‌کیا و حنانه‌سادات موسوی‌نیا موفق به کسب رتبه عالی کشوری شدند.

رضایی اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های به‌عمل آمده به‌زودی از سوی سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر و حوزه معاونت جوانان جمعیت هلال‌احمر استان از این افراد تجلیل به‌عمل خواهد آمد.