پیشرفت ۷۳ درصدی جهاد آبرسانی در چگنی

قاب خبر: مدیرعامل شرکت آبفا لرستان در جریان بازدید از پروژه های آبرسانی در روستاهای شهرستان چگنی با حضور فرماندار چگنی از پیشرفت ۷۳ درصدی این طرح در روستاهای این شهرستان خبر داد.

به گزارش قاب خبر: یاسر اکبریان تصریح کرد: خوشبختانه با توجه به نگاه مثبت دولت سیزدهم و حضور فعال بسیج سازندگی در طرح بزرگ جهاد آبرسانی شاهد روند مطلوب این پروژه در سطح استان هستیم و یکی از مناطقی که سرعت اجرای به شکل مطلوبی در حال انجام می باشد شهرستان چگنی است.

وی در خصوص مشخصات این طرح در شهرستان چگنی، گفت: این پروژه ها شامل آبرسانی به ۳مجتمع بزآب،ژریژبان و نرگسه با حفر یک حلقه چاه،احداث ۶ باب مخزن به ظرفیت ۱۶۰۰ مترمکعب ،لوله گذاری خط انتقال ۲۴ کیلومترو ۲کیلومتر شبکه توزیع ادامه دارد.

اکبریان اضافه کرد: با اتمام طرح جهاد آبرسانی در شهرستا چگنی ۲۲ روستا با جمعیتی بالغ بر ۶۵۵۲نفر از آب شرب پایدار برخوردار خواهند شد.

بازگیر فرماندار شهرستان ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته در جهت تامین پایدار اب شرب توسط مجموعه آبفا  از اجرای طرح موفق جهاد آبرسانی در روستاهای چگنی تقدیر و این طرح را از افتخارات دولت سیزدهم در کشور دانست که موجب آبرسانی به روستاهای محروم زیادی در کشور و استان خواهد شد.