طرح های بدون اولویت کنار گذاشته شوند

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کنونی باید طرح های بدون اولویت را کنار گذاشته و همگان با تمام وجود به خواسته ها و اولویت های مردم در زمینه های معیشت و اشتغال پرداخته و آن را اولویت اقدامات مجلس قرار دهیم.

به گزارش قاب خبر: فاطمه مقصودی افزود: در کارهایی که دولت در مناطق مختلف انجام می دهد و یا قصد انجام دارد باید بررسی های جدی و مبتنی بر کار کارشناسی انجام شود تا اشکالاتی پیش نیاید.

وی ادامه داد: به طور مثال احداث یک طرح در یک منطقه بدون در نظر گرفتن شرایط می تواند اشکالاتی ایجاد کند مانند شرایط کنونی که احداث برخی طرح های نمایشی به منظور منفعت طلبی های زودگذر سیاسی و باندی، تبعاتی را در برخی مناطق به دنبال داشته است.

مقصودی بیان کرد: دولت باید مدیرانی با اعتقاد به اصول در سیره عملی امامین انقلاب از قبیل پایبندی به خطوط اسلام، انقلاب و امام(ره)، تلاش برای اقامه عدالت اجتماعی و به تبع آن هموارسازی راه خدا در مقابل پای مردم انتخاب کند.

وی ادامه داد: مدیریت انقلابی و کارآمد داشتن روحیه انقلابی در میان مدیران است؛ مراقب باشیم از مسئولانی استفاده شود که به دنبال کامجویی از قدرت نباشند. عادل و پرتلاش باشند، قاطعیت در عمل داشته باشند، مسئولیت را غنیمت و طعمه دنیا ندانند.