ضرورت رعایت اصل بی طرفی مدیران دستگاه های اجرایی و مجریان انتخابات

فرماندار ازنا بر رعایت اصل بی طرفی مدیران دستگاه‌های اجرایی و مجریان انتخابات تاکید کرد.

فاتحی،  با تاکید بر همدلی مردم و مسئولان برای برگزاری انتخاباتی سالم و پر شور گفت: مجریان انتخابات باید با رعایت اصل بی‌طرفی، زمینه ساز اعتماد مردم باشند چراکه از نظر دولت، تمامی کاندیداهایی که از فیلتر شورای نگهبان عبور کرده‌اند، محترم و مورد تایید نظام اسلامی هستند.

وی تصریح کرد: بر اساس قانون و دستورالعمل های ابلاغی افرادی که دارای جایگاه حاکمیتی و مدیریتی هستند، حق جانبداری از هیچ کاندیدایی را ندارند و بر اساس قانون از هرگونه تبلیغ باید اجتناب کنند.

فاتحی در پایان با اشاره به اهمیت و جایگاه عید غدیر در جامعه اسلامی، افزود: سال گذشته با همکاری خوب دستگاه‌ها، ادارات، هیئات مذهبی و مردم ولایتمدار شهرستان ازنا به عنوان شهر شاخص استان در برگزاری عید غدیر معرفی شد و با چنین پیشینه‌ای امیدواریم امسال نیز این رویداد مبارک همراه با زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای خدمت برگزار شود.

امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی ازنا با تاکید بر بسترسازی لازم جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: گرچه از دست دادن شهید رئیسی ضرر سنگینی برای کشور و نظام بود اما باید با وحدت و قانونمند بودن دست اندرکاران و مردم، انتخابات پرشور و سالمی در شهرستان برگزار شود.

حجت الاسلام سپهوند ضمن تشکر از فرماندار شهرستان برای ایجاد انسجام و هماهنگی به موقع جهت برگزاری انتخابات پیش رو گفت: طی روزهای باقی مانده تا انتخابات، با همکاری ادارات، همایش های مکرری با گفتمان اخلاق در انتخابات برگزار شود تا علاوه بر ترغیب جامعه، شاهد انتخاباتی سالم و بی حاشیه باشیم.

امام جمعه ازنا با تاکید بر مدنظر قرار دادن معیارهای مقام معظم رهبری در انتخاب اصلح گفت: حضور حداکثری همراه با بصیرت در انتخاب کاندیدای اصلح باید به عنوان اصل قرار گیرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی ازنا با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای خدمت، افزود: شاخص‌های مدیریتی شهید رییسی الگویی برای مدیریت کشور توسط رییس جمهور بعدی خواهد بود.

نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی ازنا با اشاره به هماهنگی ارکان انتخابات شهرستان گفت: همه‌ زیرساخت‌های لازم جهت برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در ۸۴ شعبه اخذ رأی فراهم شده است.