ضرورت تقویت پوشش تلفن همراه در ۲ آزادراه لرستان

معاون استاندار لرستان گفت: تقویت پوشش تلفن همراه در ۲ آزادراه پل زال - خرم‌آباد و آزادراه خرم‌آباد - بروجرد - اراک در لرستان ضروری است.

به گزارش قاب خبر: سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان ادامه داد: ارائه خدمات جاده‌ای مناسب موجب رضایتمندی مسافران و تسهیل در عبور و مرور می‌شود که در این راستا تقویت پوشش تلفن همراه در آزادراه های شمال و جنوب استان ضروری است.

وی ادامه داد: وجود آزادراه پل زال – خرم‌آباد و آزادراه خرم‌آباد – بروجرد – اراک در لرستان و اداره آن توسط بخش خصوصی موجب شده است امکانات و تجهیزات کاملی در این محورها مستقر نشود و حتی در برخی نقاط پوشش تلفن همراه وجود ندارد که توجه ویژه به این محورها ضروری است.

دالوند تصریح کرد: همچنین تعمیرات و بازبینی ماشین آلات خدمات رسان و آموزش نیروهای مستقر در جاده و محورهای مواصلاتی لرستان برای ارایه خدمت بهتر به مسافران ضرورت دارد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان عنوان کرد: این استان در مسیر اصلی ترانزیت تهران به خوزستان و دسترسی به بنادر جنوب قرار دارد که این موقعیت بسیار مهم و خدمات رسانی در راستای تسهیل عبور و مرور را حساس کرده است.