ساخت ۵۴ درصد فضاهای آموزشی بدست خیران

      معاون فنی و نظارت نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: کارهای خیرین مدرسه‌ساز معادل۵۴ درصد فضاهای آموزشی است که در کشور ساخته شده است.   مجید عبدالهی در بیست و ششمین جشنواره مجمع خیرین مدرسه ساز لرستان ، اظهار کرد: تسهیل‌گری و بسترسازی وظیفه دولت است و معادل آنچه خیرین کمک […]

 

 

 

معاون فنی و نظارت نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: کارهای خیرین مدرسه‌ساز معادل۵۴ درصد فضاهای آموزشی است که در کشور ساخته شده است.

 

مجید عبدالهی در بیست و ششمین جشنواره مجمع خیرین مدرسه ساز لرستان ، اظهار کرد: تسهیل‌گری و بسترسازی وظیفه دولت است و معادل آنچه خیرین کمک می‌کنند باید منابع بیاورد.

 

وی با بیان اینکه ۵۰۰۰ هزار میلیارد تومان در  مدرسه‌سازی، خیرین صرف کرده‌اند و سرعت آنان بسیار بالاتر از آنچه است که  انتظار داریم، تصریح کرد: در حوزه فعالیت خیرین کار از مدرسه سازی عبور کرده و به سمت  مدرسه یاری و مدرسه داری رفته است و حتی  بسته‌های حمایتی برای دانش آموزان مدارس نیز پیش بینی شده است.

 

معاون فنی و نظارت نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور خیرین را شریک اصلی سازمان نوسازی و تجهیز مدارس خواند و با بیان اینکه تنوع بخشی در فعالیت خیرین وجود دارد و آنان در امر بهسازی، فضاهای جانبی و تجهیزات وارد شدند، خاطرنشان کرد:  کارهای خیرین در امر ساخت فضاهای آموزشی ۵۴ درصد معادل فضاهایی است که در کشور ساخته می‌شود.

 

وی افزود: تیرماه امسال نشست خیرین مدرسه ساز کشور در سالن اجلاس سران قوا در تهران برگزار خواهد شد.