ساختار اجرایی کتابخانه‌های عمومی در استان معدل خوبی دارد

استاندار لرستان با بیان اینکه ساختار اجرایی کتابخانه های عمومی در استان معدل خوبی دارد افزود: رویکرد دولت در تکمیل پروژه‌های ناتمام شرایط خوبی در کشور به وجود آورده است.

به گزارش قاب خبر: فرهاد زیویار با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه کتابخانه های عمومی در استان، گفت: ساختار اجرایی کتابخانه های عمومی در استان معدل خوبی دارد و از اهتمام و تلاش مدیر کل کتابخانه های عمومی استان تقدیر می شود.

استاندار لرستان گفت: بخشی از ماموریت‌های دولت که دنبال می‌شود حضور و بازدیدهای میدانی اعم از فیزیکی و سرمایه‌های معنوی است.

زیویار فعالیت در حوزه کتاب را ارزشمند دانست و افزود: آیات و روایات بسیاری بر این امر تاکید دارند.

افتتاح کتابخانه مرکزی خرم آباد پس از ۲۲سال

وی با بیان اینکه رویکرد دولت در تکمیل پروژه‌های ناتمام شرایط خوبی در کشور به وجود آورده است و روزانه شاهد افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های عمرانی و واحدهای اقتصادی هستیم و یکی از آنها افتتاح کتابخانه مرکزی خرم‌آباد پس از ۲۲ سال بود.
استاندار لرستان گفت: با توسعه کتابخانه‌ها باید امکان جذب نوجوانان و همه آحاد مردم به کتابخانه‌ها و انس با کتاب ایجاد شود.

وی با بیان اینکه متأسفانه فضای مجازی همه ساختارها را بهم ریخته و اعتیاد به فضای مجازی، همه را مبتلا کرده است افزود: فرهنگ اسلامی ما بسیار غنی است؛ ما از دوره پیش دبستانی با این موضوعات آشنا می شویم و خوشبختانه آموزش و پرورش به این حوزه اهتمام دارد.

زیویار ضمن تقدیر از دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در راهبری این مجموعه اظهار کرد: امیدوارم این حوزه بیشتر تقویت شود و ما در این مسیر همراه شما و در خدمت کتاب و کتابخوانی خواهیم بود.