دختران خرم‌آباد قهرمان مسابقات دو و میدانی باشگاه‌های کشور

تیم دختران پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد قهرمان مسابقات دو و میدانی باشگاه‌های کشور در رده نوجوانان و جوانان شد.

به گزارش قاب خبر: رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های دختران کشور در رده نوجوانان و جوانان به میزبانی خرم آباد برگزار و تیم بانوان پلیمر خلیج فارس خرم آباد با کسب ۳۰۳ امتیاز قهرمان شد.

همچنین تیم های فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با ۱۸۰ امتیاز و طرقبه شاندیز با ۱۶۱ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

در پایان روز دوم این رقابت ها در ۲۰۰ متر ساناز امیری پور از طرقبه شاندیز، محدثه ابراهیم پور از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و ملینا اسماعیلی از پلیمر خلیج فارس خرم آباد مقام های نخست تا سوم را کسب کردند.

در هفتگانه فاطمه محیطی‌زاده از تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد، صدف آقاجانی از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و صبا خراسانی از پلیمر خلیج فارس خرم آباد اول تا سوم شد.

در پرتاب چکش زهرا عرب رستمی، ملیکا نوروزی هر ۲ از پلیمر خلیج فارس خرم آباد و بیتا فکری از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان به مقام اول تا سوم رسیدند.

در پرتاب دیسک مهلا محروقی از تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد اول شد، مهشید عادل از لوازم خانگی محمدی فر و سهیلا سلیمانی از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان نیز در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.

در سه هزار متر با مانع حدیثه رئوف از تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد اول شد، فاطمه سیما شادکام از فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و زهرا افشاریان از لوازم خانگی محمدی فر قه دوم و سوم شد، همچنین در پنج هزار متر فاطمه چناری از طرقبه شاندیز به مقام اول رسید، زهرا افشاریان از لوازم خانگی محمدی فر و کوثر قاسمی از فولاد مبارکه سپاهان مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

در پرش طول سارینا ساعدی از پلیمر خلیج فارس خرم آباد، نجمه خرمالی از طرقبه شاندیز و زهرا حفظی از پلیمر خلیج فارس خرم آباد به ترتیب اول تا سوم شدند.

همچنین در نتیجه ماده چهار در ۴۰۰ متر امدادی ابرسازه سمنان قهرمان شد، پلیمر خلیج فارس خرم آباد دوم شد و فولاد مبارکه سپاهان اصفهان به مقام سوم رسید.