حمایت از طرح های اقتصادی زمینه ساز حضور سرمایه گذاران

استاندار لرستان در بازدید از برخی پروژه های اقتصادی خرم آباد بر لزوم حمایت از آنها تاکید کرد .

به گزارش قاب خبر: فرهاد زیویار اظهار کرد: موضوع بررسی و شناخت میدانی از نوع فعالیت و ظرفیت های موجود در این پروژه ها مد نظر است تا با جمع بندی مشکلات و موانع آنها، بتوان در ردیف پروژه های اولویت دار به هیئت اقتصادی همراه رئیس جمهور، جهت رفع مشکلات معرفی کرد .

وی تصریح کرد: طرح های اقتصادی راکد و نیمه فعال استان که دارای توجیه اقتصادی هستند با هدف حمایت و بازگشت به چرخه تولید، در سفر آتی رئیس جمهور محترم و هیئت همراه به لرستان مطرح و پیگیری خواهند شد .

استاندار لرستان ادامه داد: در استان ظرفیت های اقتصادی مهمی وجود دارد که به دلایل مختلف از چرخه تولید بازمانده اند و در صورت حمایت از آنها زمینه رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان به خوبی فراهم می آید .

زیویار تاکید کرد: برخی پروژه های استان مانند کارخانه سیمان خرم آباد که در سالهای گذشته کلنگ آنها به زمین زده شده، پیشرفت فیزیکی مناسبی ندارند و لازم است با توجه به مشکلات موجود، تصمیم مقتضی اتخاذ و حمایت از طرح های اقتصادی استان در اولویت قرار گیرد .

وی در پایان افزود: در لرستان ظرفیت های بالایی برای سرمایه گذاری وجود دارد که به منظور حمایت از صنایع و طرح های اقتصادی استان لازم است زمینه حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی با آماده سازی زیرساخت ها، فراهم شود .