تکمیل رمپ خروج اضطراری در محور پلدختر- بابازید

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پلدختر از تکمیل رمپ خروج اضطراری در محدوده طول کش محور پلدختر_ بابازید_اسلام‌آباد خبر داد.

به گزارش اختصاصی قاب خبر: روح الله شریف زاده بیان کرد: این محور شریانی مهم به علت کوهستانی بودن منطقه و عبور از رشته کوه‌های زاگرس دارای سراشیبی‌های طولانی به طول ۱۰کیلومتر است.

وی ادامه داد: سالانه به دلایل مختلف از جمله نقص فنی ترمز خودروها شاهد حوادث ناگوار و خسارات جبران‌ناپذیری در آن بودیم در این راستا در رایزنی با استان و بازدید و کارشناسی‌های بعمل‌آمده توسط حذف نقاط پر تصادف این محور در دستور کار قرار گرفت و برای جلوگیری از حوادث، یک پروژه خروج اضطراری تعریف شد.

شریف‌زاده گفت: با توجه به حساسیت احداث این پروژه، پیمانکار بلافاصله بعد از عقد قرارداد عملیات اجرایی این رمپ را آغاز کرد که هم‌اکنون این پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۷۰ میلیون تومان آماده بهره‌برداری است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پلدختر در بخش دیگری از صحبت هایش با اشاره به اجرایی شدن روکش آسفالت محورهای پلدختر- پل زال و دره شهر، گفت: با توجه به مطالبات مردم شهرستان پلدختر به‌ ویژه رانندگان در خصوص ضرورت روکش آسفالت محورهای پلدختر-پل زال و پلدختر-دره‌ شهر، با پیگیری‌های صورت گرفته از طریق استان و اخذ مجوزهای مربوطه از سازمان راهداری، مناقصه‌های پروژه روکش آسفالت این محورها برگزار و پیمانکاران مشخص گردیده‌اند و این پروژه‌ها به‌ زودی آغاز می‌شود.