ترویج فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در میان مشترکین گاز طبیعی  لرستان

قاب خبر: مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: با آغاز فصل سرما ، شرکت گاز استان از تمام ظرفیت های موجود در راستای ترویج فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی استفاده می نماید.

به گزارش قاب خبر: کرم گودرزی گفت: با آغاز فصل سرما و افزایش برودت هوا، آن چه که باید مد نظر مشترکین و هم استانیها قرار گیرد، استفاده صحیح و ایمن از وسایل گرمایشی و گازسوز است.

وی ادامه داد: در همین راستا شرکت گاز استان لرستان نیز از حداکثر ظرفیت های موجود در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی استفاده می نماید.

مدیر عامل شرکت گاز استان با تاکید بر اینکه مشترکین با رعایت اصول ایمنی گاز، سلامتی خود و خانواده را در فصول سرد بیمه می کنند، بیان کرد: شرکت گاز استان  با ارائه نکات ایمنی و استفاده از کلیه ظرفیتهای رسانه ای موجود از قبیل صدا و سیمای استانی، فضای مجازی، مستندهای گزارشی، موشن گرافی، اینفو گرافی و تبلیغات محیطی اقدام به اطلاع رسانی فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی جهت هم استانی های گرامی می نماید .

گودرزی گفت: با توجه به فصل سرما و افزایش مصرف گاز طبیعی ؛ رعایت الگوی مصرف بهینه و صرفه جویی بسیار حائز اهمیت است و از کلیه مشترکین گرامی گاز طبیعی در استان خواست تا با رعایت الگوی مصرف بهینه، شرکت گاز استان را در ارائه خدمات گازرسانی مطلوب و مستمر بیش از پیش همراهی نمایند .