انتخابات مظهر مشارکت مردم در کانون‌های تصمیم‌گیری

وزیر نیرو گفت: انتخابات مظهر مشارکت مردم در کانون‌های تصمیم‌گیری نظام است.

محرابیان افزود: خانواده بزرگ وزارت نیرو هم پای سایر اقشار جامعه در انتخابات ۱۱ اسفندماه حضور پر شور و پر رنگی خواهند داشت.

محرابیان به نقش مهم انتخابات در حفاظت و صیانت از آرمان‌های بلند نظام جمهوری اسلامی اشاره و عنوان کرد: انتخابات مظهر مشارکت و نقش‌آفرینی مردم در کانون‌های تصمیم‌گیر نظام است و در ۴۵ سالی که از عمر با برکت جمهوری اسلامی ایران می‌گذرد، همواره این مردم بوده‌اند که با مشارکت خود در انتخابات ضمن استفاده از حق تعیین سرنوشت، یکپارچگی ملی و مردم‌سالاری دینی را به رخ جهانیان کشیده‌اند.

وی با اشاره به تلاش همکاران زحمت‌کش وزارت نیرو برای تامین زیرساخت‌ها و خدمات مورد نیاز کشور در حوزه آب و برق به‌ویژه در ایام انتخابات، خاطرنشان‌کرد: این همکاران پرتلاش هم‌پای مردم هوشیار و سرافراز ایران اسلامی در همه انتخابات گذشته با حضور پرشور در پای صندوق‌های رای، نقش بی‌بدیلی در حفاظت و صیانت از آرمان‌های بلند نظام جمهوری اسلامی داشته‌اند و در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین انتخابات مجلس خبرگان نیز حضوری پررنگ، در پای صندوق‌های رأی خواهند داشت.

وزیر نیرو بر نقش موثر حضور پرشور مردم در انتخابات بر بالندگی و استمرار توفیقات نظام در سال‌های آینده تاکید کرد.

محرابیان، ادامه‌داد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو بار دیگر علاقه مردم به اعتلای ایران اسلامی و هم‌افزایی برای توسعه کشور عزیزمان را در عرصه بین‌المللی به نمایش خواهد گذاشت.

محرابیان با تشکر از زحمات کارکنان و مدیران صنعت آب و برق کشور برای تامین پایدار آب و برق بخش‌های مختلف و توسعه زیرساخت‌های این دو صنعت مهم، افزود: روز جمعه و در روز برگزاری انتخابات، خانواده بزرگ وزارت نیرو هم پای سایر اقشار جامعه پای صندوق‌های رای حاضر خواهند شد تا با حضور پرشور در انتخابات و رای دادن به نامزدهای شایسته و توانمند زمینه پیشرفت و توسعه کشور در حوزه‌های مختلف را تسهیل کنند.