اجرای پویش نذر فرهنگی «از چیزی نمی‌ترسیدم» در بروجرد

معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: پویش نذر فرهنگی «از چیزی نمی‌ترسیدم» به صورت وقف کتاب در گردش در بروجرد اجرا می شود.

به گزارش قاب خبر: رضا نیازی بیان کرد: این کتاب ارزشمند زندگی‌نامه خودنوشت سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی است، که مزین به یادداشت رهبر معظم انقلاب شده است و توسط انتشارات «مکتب حاج قاسم» منتشر شده که شامل دست نوشته‌های شخصی شهید سلیمانی از دوران کودکی و زندگی در روستای قنات ملک کرمان تا میانه‌ی مبارزات انقلابی در سال ۱۳۵۷است.

وی تصریح کرد: کتاب «از چیزی نمی ترسیدم» در دو بخش نوشتار و دست نوشته به چاپ رسیده است و آنان که سردار سلیمانی را فقط با لباس نظامی دیدند با مطالعه‌ی این کتاب خواهند دید که این شهید عزیز چگونه پرورش یافت و به چه سبب است که سردار دل‌ها نام گرفت.

نیازی گفت: مؤسسه فرهنگی هنری ره‌پویان امین بروجرد در نظر دارد در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و کمک به ترویج فرهنگ مطالعه به عنوان نذر فرهنگی و به صورت وقف در گردش این کتاب را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد که پس از مطالعه کتاب را فرد علاقه‌مند دیگری تحویل دهند.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان اظهار کرد: خیرین فرهنگی نیز می‌توانند با خرید کتاب مذکور و با در اختیار گذاشتن آن به مؤسسه ره‌پویان امین جهت توزیع در روستاهای شهرستان بروجرد یاری‌گر این پویش فرهنگی باشند.

گفتنی است آدرس دبیرخانه پویش نذر فرهنگی: بروجرد، خیابان اوستا، مجتمع هنری دکتر عبدالحسین زرین‌کوب، طبقه دوم، ۰۶۶۴۲۵۳۸۰۰۲ می‌باشد.