آغاز ثبت نام کارگران و گروه کار نمونه استان

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت :همزمان با سراسر کشور فرایند ثبت نام کارگران و گروه کار نمونه استان آغاز شد .

به گزارش قاب خبر: علی آشتاب بیان کرد: سی و سومین جشنواره امتنان از کارگران ، گروه کار و واحدهای نمونه استان از ۲۷ مهر ماه شروع شده است.

وی اظهار کرد : این جشنواره هر ساله با هدف تجلیل از کارگران در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار و این سه گروه می توانند از روز سه شنبه ۲۷ مهر با مراجعه به سامانه الکترونیکی http://emtenan.mcls.gov.ir تا تاریخ ۲۶ آبان ماه سالجاری نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند .

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان با اشاره به این که از هر سه بخش اقتصادی یک کارگر و یک گروه کار جمعاً سه کارگر و سه گروه کار به عنوان منتخب استانی انتخاب می‌شوند، گفت: یک واحد نمونه صرفنظر از بخش اقتصادی نیز به عنوان واحد نمونه برتر استانی انتخاب خواهد شد که ضمن تقدیر از برگزیده شدگان استانی، پرونده‌ها جهت رقابت در سطح ملی به مرکز ارسال می‌شود.

آشتاب به اهداف برگزاری این جشنواره در استان و کشور اشاره کرد و تصریح کرد : هدف از برگزاری این جشنواره انگیزه بخشی و اعتماد آفرینی و ترویج همدلی در کار و تلاش و تولید،  ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار خلاق و مبتکر و نقش آفرینی تاثیرگذار نخبگان جامعه کار و تولید در روند توسعه استان و کشور است.